Przejdź do treści

SKLEP

Hulajnogi Milly Mally

Nauka jazdy na hulajnodze to z pewnością dla każdego dziecka niezwykłe przeżycie. Nabywa ono nowych umiejętności motorycznych, rozwija koordynację ruchową i poznaje nowy sposób na eksplorację świata. Naprzeciw potrzebom najmłodszych wychodzi marka Milly Mally, prezentując najnowszy model hulajnogi.

Polecane produkty:

Hulajnoga trzy koła

Scooter Zapp Black Mint

Hulajnoga trójkołowa

Scooter Zapp Pink

Hulajnoga dla dziecka

Scooter Zapp Redcom

Hulajnoga trójkołowa dla maluchów

Milly Mally przygotowała do swojej oferty hulajnogę trójkołową, która jest idealnym produktem dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. Mini Scooter został wyposażony w dwa przednie kółka usytuowane obok siebie, dzięki czemu hulajnoga jest stabilna nie tylko w czasie jazdy, ale także w trakcie postoju. Poprzez takie rozwiązanie dziecko może postawić hulajnogę w dowolnym miejscu, a my nie musimy się obawiać, że zabawka będzie leżała w piasku czy na trawie.

Hulajnogi trójkołowe to znakomita alternatywa wówczas, gdy nasza pociecha wyrośnie już z rowerka biegowego i chcemy uatrakcyjnić wspólne spacery oraz rozwijać motorykę małego dziecka. Kierowanie nią odbywa się odpowiedniemu zbalansowaniu ciała, co pozwala na bardzo intuicyjną jazdę.

Wygoda i prostota

Przygotowana przez firmę Milly Mally hulajnoga trójkołowa to niezwykle bezpieczna i stabilna zabawka. Została wyprodukowana z aluminium, włókna szklanego i wzmocnionego plastiku, co sprawia, że jest bardzo lekka i wytrzymała na zniszczenia. Dzięki temu nawet najmłodsze dzieci nie będą miały problemu z przeniesieniem hulajnogi, a my nie musimy się martwić o uszkodzenia zabawki. I chociaż jest ona przeznaczona już dla trzylatków, to jej maksymalna nośność wynosi aż 50 kg.

Jeśli wiemy, że nasze dziecko potrzebuje chwili odpoczynku od jazdy lub będziemy musieli spakować hulajnogę do samochodu czy autobusu, istnieje możliwość błyskawicznego złożenia zabawki za pomocą jednego przycisku. Takie rozwiązanie zapewnia nam większą mobilność i ułatwia spakowanie hulajnogi.

Posiada także trzystopniową regulację wysokości rączki, dzięki czemu możemy dostosować ją odpowiednio do wzrostu dziecka. Dodatkowy zacisk pozwala na pewne utrzymywanie wybranej wysokości kierownicy. Zakończenia rączki zostały wykonane z miękkiego materiału, aby jazda naszego malucha była jak najbardziej komfortowa.

Aby nie komplikować nauki jazdy na hulajnodze, Milly Mally wyposażyła zabawkę w tylny hamulec, który działa poprzez stanięcie nogą na błotniku, co powoduje zatrzymanie kółek. Oprócz tego zastosowano również powłokę antypoślizgową na podeście, aby nasze dziecko bezpiecznie jeździło na swojej hulajnodze. Zabawkę wyposażono w kółka łożyskowe ABEC-7, wykonane z kauczuku, co zapewnia doskonałą przyczepność oraz cichą jazdę po chodniku.

Hulajnoga maludas

Atrakcyjne wzornictwo

Hulajnogi dla dzieci Milly Mally zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale również atrakcyjne wzornictwo i piękne wykonanie. Klient ma możliwość wyboru 4 gam kolorystycznych, pozwalającej na znalezienie ciekawej propozycji zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Efektowny design dopełniają świecące kółka przednie i tylne, które zaczynają świecić w wielu kolorach w trakcie jazdy. Jest to nie tylko rozwiązanie wizualnie atrakcyjne, ale przede wszystkim poprawia widoczność dziecka w trakcie jazdy po chodnikach czy na przejściach dla pieszych.