Przejdź do treści

SKLEP

Rowerki biegowe Milly Mally

Rowerek Biegowy Dragon Candy

Rowerek Biegowy Dragon Multicolor

Rowerek Turbo Candy

Rowerek bez pedałów wspomaga aktywność dziecka już od pierwszego roku życia. Dzięki możliwości odpychania się nóżkami od podłoża maluszek chętnie zamieni wózek na rowerek. Przestanie być bierny na spacerze, uzależniony wyłącznie od opiekuna pchającego wózek. Trzykołowy rowerek biegowy mily mally to pierwszy samodzielny pojazd, którym Twoja pociecha będzie przemierzać świat.

Drewniany czy metalowy rowerek milly mally dla 1-2- latka?

Dla rocznego dziecka wystarczy drewniany trzykołowy rowerek milly mally z podgumowanymi kołami. Dzięki podwójnej ramie rowerek jest niezwykle stabilny. Drewno jest ciepłe w dotyku, dlatego spacery z rowerkiem mogą być przyjemne nawet podczas chłodnych dni. Poza tym drewno towarzyszy malcowi także w domu w postaci klocków i innych zabawek.

Z tego powodu drewniany milly mally rowerek trójkołowy stanie się atrakcyjną, wielką zabawką, którą można się pobawić na dworze. Będzie można na niej wygodnie usiąść i jeździć, gdzie tylko mama (tata) pozwoli. Brak łańcucha i pedałów umożliwia kierowanie rowerkiem w przód i w tył bez manewru kierownikiem. W ten sposób maluszek ćwiczy inne partie mięśniowe podczas odpychania się do przodu i inne do odpychania się do tyłu.

Starsze dziecko chętnie wsiądzie na dwukołowy rowerek mily mally

Wystarczy odczepić jedno z podwójnych kół trójkołowego jeździka, by zrobić jednośladową wersję rowerka. W takiej formie są również rowerki milly mally w metalowej wersji, z kołami pompowanymi. Idealne dla 3 latka i więcej. Jeśli sprezentujesz swemu przedszkolakowi taki jeździk, masz pewność, że bez pedałów za daleko od Ciebie nie odjedzie. Nie będziesz musiał go gonić, biegnąc co sił w nogach.

Nauka utrzymania równowagi na rowerku milly mally stanie się naturalna, a przez dziecko niezauważona. Dzięki temu odpadnie stres, gdy wsiądzie w przyszłości na rower z pedałami. Wyższa szkoła jazdy stanie się prosta i bez wywoływania w dziecku strachu. Tobie również odpadnie żmudne bieganie za rowerem z drążkiem prowadzącym w dłoni.

Rowerowa frajda z rowerkiem biegowym milly mally- zalety

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu sprzyja w hartowaniu zdrowia. Dziecko biegając na milly mally rowerku trójkołowym lub dwukołowym wzmacnia:

  • mięśnie
  • serce
  • płuca
  • układ immunologiczny.

 

Wybiegane dziecko ma lepszy apetyt, jest weselsze i łatwiej zasypia. Będąc w ruchu na rowerku milly mally, Twoja pociecha utrzyma prawidłową wagę ciała. Jeździk jest skutecznym narzędziem do zapobiegania tycia maluszka.

Rowerki milly mally pełne wzorów i kolorów

Różnorodność modeli jeździków pozwala wybrać najbardziej odpowiedni dla dziecka rowerek milly mally. Duży ich wybór znajdziesz w sklepie. Masz tam mnóstwo rowerków biegowych mily mally zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Pełna gama kolorystyczna, a nawet modele w kształcie zwierząt, zachwycą Twego małoletniego rowerzystę.

Drewniane i metalowe rowerki przeznaczone są do określonej grupy wiekowej. Znajdą się więc modele zarówno dla jednolatków, jak i starszych dzieci przedszkolnych. Dwukołówki i trójkołowe rowerki milly mally można wykorzystać do dłuższych niż zwykle spacerów. Zmęczone dziecko zawsze może sobie swobodnie usiąść na siodełku. Dokładana przedłużona rączka z tyłu pojazdu, pomoże Ci pchać rowerek z dzieckiem jak wózek.