Przejdź do treści

SKLEP

Łóżeczka Milly Mally

Kojec Fun Gray

Kołyska z pilotem SIMPLE GRAY

Kołyska z pilotem MOON

Wygodne łóżeczko turystyczne milly mally rozłożysz w kilka sekund. Tyle samo zajmie Ci jego złożenie. Dzięki przezroczystej siateczce po bokach łóżeczka, może ono służyć nie tylko do spania. Idealnie sprawdzi się jako kojec na podwórku, czy łóżeczko turystyczne. Z powodzeniem możesz je zabrać na wakacje lub weekendowy wypad za miasto.

W łóżeczku milly mally dziecko jest bezpieczne

Dość gęsta siateczka z boków łóżeczka skutecznie chroni przed przedostawaniem się przez jej ścianki owadów. Górę łóżeczka również można zabezpieczyć siateczką, nakładając małą budkę przedłużoną moskitierą. Idealnie zakryte łóżeczko milly mally skutecznie uchroni przebywające w nim dziecko przed komarami, muchami i innymi niebezpiecznymi owadami.

Maluszek spokojnie może sobie spać lub bawić się, bez obawy pokąsania go przez fruwające stawonogi. Możesz siedzieć sobie spokojnie obok, bez obowiązku odganiania od swej pociechy niebezpiecznych owadów. Kojec milly mally idealnie sprawdzi się zarówno dla niemowlęcia, jak i większego już dziecka.

Milly mally to komfort dla dziecka i wygoda dla rodzica

Kanty łóżeczka są zabezpieczone opływowym amortyzatorem, a górne rurki wyłożone miękką gąbką w tkaninie. Zapobiega to urazom główki i innych części ciała dziecka, które nie tylko stoi, ale również skacze, wygina się, kołysze. Dzięki gąbce i opływowym kształtom kantów dziecko może czuć się bezpiecznie.

Większe dziecko może z kojca samodzielnie wychodzić i do niego wchodzić, dzięki odpinanemu bocznemu okienku. Z zewnętrznej strony łóżeczka milly mally doszyta jest duża kieszeń. Można w niej trzymać zabawki lub np. pieluszki, dodatkowy kocyk itp.

Rozłożone łóżeczko milly mally łatwe jest przy zmienianiu jego miejsca. Pomocne w tym są dwa kółka, umocowane do jednego z węższych boków. Podnosząc lekko nóżki bez kółek, możesz przetransportować kojec z jednego miejsca na drugie.

Prosta instrukcja jak rozłożyć łóżeczko turystyczne milly mally pozwala na szybkie uporanie się z tą czynnością. Spód ma solidne podparcie, zapobiegające samoistnemu złożeniu się łóżeczka podczas jego użytkowania.

Łózeczko milly mally dla chłopca i dziewczynki

Mocna tkanina, z jakiej wykonane są boki łóżeczka, jest kolorowa i ma na sobie elementy zwierzątek. Siateczkowe wstawki czynią łóżeczko milly mally podobne do domku. Kojec jest w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu dopasujesz łóżeczko kolorystycznie do wystroju dziecinnego pokoju. Barwę łóżeczka możesz też dostosować do płci swego dziecka.

W kojcu milly mally może bawić się dwoje dzieci bez zabierania sobie nawzajem zbyt dużo miejsca. W takim łóżeczku możesz również położyć dziecko spać na świeżym powietrzu w ogrodzie. Zapewnij mu odrobinę cienia, zakryj wierzch moskitierą i dziecko będzie spokojnie sobie ucinało poobiednią drzemkę.

  • Łóżeczka milly mally w szerokiej gamie kolorystycznej można zamówić na stronie maludas.p. Znajdziesz tam również:
  • kołyski,
  • huśtawki,
  • koniki, samochody, misie na biegunach,
  • krzesełka do karmienia,
  • chodziki,
  • rowerki dwu i trzykołowe milly mally,
  • hulajnogi 
  • samochody i kłady do jazdy
  • i wiele zabawek edukacyjnych, które sprzyjają prawidłowemu rozwojowi Twojego dziecka.