Przejdź do treści

SKLEP

Jeździki Milly Mally

Jeździk Milly Mally to sposób na wygodny spacer z małym dzieckiem i pierwsze przymiarki do nauki jazdy na rowerze. Jeździk idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych wypadów, dłuższych wycieczek i wakacji. Co ważne, ze względu na ergonomiczne wymiary z łatwością zmieści się do bagażnika.

Polecane produkty:

Jeździk maludas

Jeździk Monster Navy

Jeździk dla dziecka

Smoby Jeździk Pink Scooter

Jeździk dla chłopca

Step2 Sportowy Jeździk Buggy GT™

Jeździk Milly Mally - bezpieczeństwo Twojego malucha

W jeździku Milly Mally Twoje dziecko ma zagwarantowane bezpieczeństwo nawet wtedy, gdy dopiero niedawno postawiło swoje pierwsze kroki. Dobrze wyprofilowane oparcie zapewnia stabilną i prawidłową postawę w czasie jazdy. Dodatkową ochronę stanowią poręcze, które zabezpieczają dziecko przed upadkiem. Jeździk posiada też wygodne podstawki na nogi, dzięki któremu małe stópki mogą wygodnie na nich leżeć.

 

Jeździk Milly Mally jest również wygodny do prowadzenia dla rodziców. Poszczególne modele posiadają ergonomiczne uchwyty, dzięki którym manewrowanie pojazdem jest płynne i nie wymaga dużego nacisku. To dużo wygodniejsze rozwiązanie niż noszenie dziecka na ręku czy prowadzenie wózka, w którym maluch nie zawsze chce siedzieć. Wytrzymałe i skrętne koła sprawdzą się nawet w przypadku nieco gorszych nawierzchni i przejadą wiele kilometrów. Zapobiegają również wywróceniu się pojazdu.

Jeździk Milly Mally - do kiedy?

Jeździki Milly Mally to pojazdy przeznaczone dla dzieci, które niedawno nauczyły się chodzić, co oznacza, że sprawdzą się już w przypadku rocznych dzieci. To etap przejściowy między wózkiem, a rowerkiem i świetne przygotowanie malucha do nauki jazdy na rowerze. Co ważne, możliwość demontażu poręczy pozwala przystosować pojazd do indywidualnych preferencji.

Wszystkie jeździki Milly Mally zostały wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Ze względu na niewielkie wymiary ich przewożenie w bagażniku, jak również przechowywanie nie powinno sprawić problemu nawet w mieszkaniach o niewielkiej powierzchni.

Jeździk dla dziewczynki

Kolorowe pojazdy dla chłopców i dziewczynek

Już małe dziecko ma swoje ulubione kolory – Milly Mally wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych. Prezentowane modele występują w różnych zestawieniach kolorystycznych zachęcających dziecko do zabawy. Jeździki są odpowiednie dla chłopców, jak i dziewczynek, a wybór konkretnego uzależniony jest wyłącznie od gustu. Dostępne modele wyglądem przypominają motorki, samochody i rowerki. To pojazdy, które z powodzeniem zastąpią wózek i ułatwią pokonywanie dłuższych tras z małymi dziećmi.

Zalety jazdy w jeździku Milly Mally

Już krótki spacer korzystnie wpływa na samopoczucie dziecka. Zapewnia dotlenienie mózgu, co wspomaga rozwój intelektualny malucha. Podróż w jeździku Milly Mally gwarantuje również utrzymywanie prawidłowej postawy ciała, co z kolei jest dobroczynne dla młodego kręgosłupa, ponadto rozwija motorykę malucha. Korzystanie z pojazdu pozwala odkrywać świat z wygodnej dla dziecka pozycji. Brak ścianek umożliwia nieograniczoną obserwację najbliższego otoczenia, a wysokość jest dostosowana do wieku małego podróżnika. Dzięki temu maluch może ćwiczyć swoją spostrzegawczość, a to gwarantuje doskonałą zabawę, zarówno dziecku, jak i jego opiekunom.