Przejdź do treści

SKLEP

Koniki na biegunach Milly Mally

Konik na biegunach to bezapelacyjnie zabawka zasługująca na miano kultowej. Wychowywały się na niej pokolenia, w końcu swoimi korzeniami sięga aż XVII wieku. Dziś swoją wersję ponadczasowego przedmiotu, wlewającego radość w dziecięce serca, przedstawia firma Milly Mally. Współczesna wersja jest zachętą do rodziców, aby przenieśli szczyptę swoich pierwszych lat życia do dzieciństwa swoich pociech.

Polecane produkty:

Koń na biegunach maludas

Koń Łatek ciemny brąz

Konik dla biegunach dla dzieci

Koń Pony Luna

Koń na biegunach

Koń Lucky Brown

Dla małych i dużych

Koniki na biegunach Milly Mally dostępne są w dwóch podstawowych wariantach. Pierwszy przeznaczony dla najmłodszych, już od pierwszego roku życia. Jest to model, który wyglądem nieco odbiega od tradycyjnego wyobrażenia tej zabawki, jednak to właśnie jego budowa umożliwia korzystanie z niego na tak wczesnym etapie życia dziecka. W miejscu, gdzie oryginalnie powinno być siodło, wersja dla maluchów przewiduje duże siedzisko. Jest ono dokładnie zabezpieczone zarówno od tyłu, jak i po bokach. Tak obudowany „fotelik” jest także profilowany, więc zapewni komfort oraz wygodę małemu użytkownikowi. Do tego w siedzisku umieszczone są pasy, którymi można przypiąć początkującego kowboja. Ta konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo dziecka. Nie może ono samo wsiąść ani zejść z konika, dlatego nie zrobi sobie niepotrzebnej krzywdy. A jak wiadomo, bezpieczne dziecko to spokojny rodzic. Natomiast dla starszych dzieci przygotowano standardowe bujaki, które swobodnie mogą dosiadać. Ze względu na brak dodatkowych zabezpieczeń trzeba rozsądnie ocenić, czy dziecko może bawić się bez ryzyka.

Jeszcze więcej zabawy

Koniki dla najmłodszych są modelami interaktywnymi. Na obu uszkach zabawki znajdują się przyciski, na każdym po jednym. Po naciśnięciu jednego z nich rozlegnie się dźwięk galopującego konia z jednoczesnym rżeniem, natomiast drugi przycisk uruchamia radosne rżenie, które z pewnością dziecko będzie chciało usłyszeć jeszcze raz. Ta funkcja dodaje jeszcze więcej zabawy i powoduje szeroki uśmiech na twarzy dziecka. Spełnia także rolę edukacyjną. Zabawa angażująca więcej zmysłów zajmie malucha na dłużej, globalnie wpływając na jego rozwój. W sklepie dostępne są także inne zwierzątka na biegunach. Modyfikacja ponadczasowej zabawki zapewnia jeszcze większy wybór. Słoń, osiołek czy pies także spodobają się dzieciom.

Konik na biegunach

Jakość i estetyka

Konik na biegunach Milly Mally niezależnie od wariantu charakteryzuje się szczególną starannością wykonania. Wszystkie elementy wykorzystywane w produkcji posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, co gwarantuje ich bezpieczeństwo. Poza jakością materiałów zachwyca estetyką. Subtelne pastelowe barwy, klasyczna szarość oraz pudrowy róż to kolorystyka idealna dla maluszków. Producent bujaków proponuje także konika o realistycznym, jasnobrązowym ubarwieniu, który z przewiązaną na szyi czerwoną apaszką przywołuje na myśl skojarzenia z prawdziwym Dzikim Zachodem. Do tego na niektórych modelach można znaleźć delikatne, regularny wzory, np. kropki. Wersja dla starszych dzieci zaopatrzona jest także w małą kieszonkę, w której można mieć przy sobie ulubioną, miniaturową maskotkę.